Czwarta edycja targów Warsaw Home już za nami! Tym razem nie wystawialiśmy naszego oświetlenia w Nadarzynie, dlatego mogliśmy skupić się przede wszystkim na obserwacji nowych trendów na polskim (i światowym, bo skład na targach był jak najbardziej międzynarodowy) rynku i nasyceniu zmysłów dobrym designem. Wróciliśmy do Was z głowami pełnymi inspiracji i pokaźną porcją zdjęć. Zobaczcie albo przypomnijcie sobie, jak było w tym roku na Warsaw Home.

 

 

Odwiedziliśmy stoisko marki KASPA, na którym można było zobaczyć nową kolekcję, o której niedawno pisaliśmy na blogu Kolorowych Kabli. Na żywo inspirowane naturą lampy prezentują się jeszcze lepiej!

 

 

 

 

Nie mogliśmy ominąć też stoiska marki Kandela, której oświetlenie bardzo lubimy.

 

 

AQForm zachwyciła nas kolorową aranżacją, w której minimalistyczne lampy odegrały główną rolę.

 

 

 

 

 

Elegancja i finezja, czyli hiszpańska marka Aromas olśniewa :)

 

 

 

 

W końcu mieliśmy okazję zobaczyć na żywo neony w oplocie marki Lineony. Nie zawiedliśmy się wykonaniem, a sama koncepcja jest wyjątkowo bliska naszym okablowanym sercom :)

 

 

Neonowe szaleństwo na stoisku marki ArNeon!

 

 

Nie zabrakło ekstrawaganckiego i spektakularnego designu włoskiej marki Queboo. Żyrafy-żyrandole robią wrażenie, prawda?

 

 

 

Sycylia w kuchni, czyli ciekawa kolaboracja Dolce&Gabbana z marką Smeg.

 

 

Dobra wiadomość - girlandy nadal w modzie!

 

 

Marka Plankton proponuje wyjątkowe uchwyty, na przykład ze skóry... ananasa! Prawdziwa eko-inspiracja.

 

 

 

Oskara Zięty i jego niezwykłych projektów, chyba nie musimy nikomu przedstawiać :)

 

 

 

 

Wypad na Warsaw Home 2019 zdecydowanie zaliczamy do udanych! A co Wam się najbardziej spodobało? Przy okazji dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się spotkać się i porozmawiać. Do zobaczenia w przyszłym roku :)