Targi Warsaw Home&Contract 2021 będziemy jeszcze długo wspominać. Cztery dni pełne najlepszego designu, fantastycznych ludzi i… ciężkiej pracy :) Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią chyba wszyscy odczuliśmy tęsknotę za spotkaniami twarzą w twarz (nawet ukrytej za maseczką ;)) i rozmową bez pośrednictwa żadnych technologii. Tłumy, które pojawiły się na evencie WH są tego najlepszym dowodem. Tegoroczne targi były dla nas szczególne. Całość dochodu ze sprzedaży lamp z ekspozycji przeznaczamy na konto Jasia Bohatera na Siepomaga.pl. Dlatego, jeśli przegapiliście Warsaw Home&Contract albo chcecie jeszcze raz wrócić do tych cudownych czterech dni, przeczytajcie i zobaczcie naszą fotorelację :) Do 14-go listopada możecie też kupić modele, których jeszcze nie sprzedaliśmy i wciąż wesprzeć zbiórkę.

 

 

 

Dla naszej ekipy targi zaczęły się już kilka miesięcy wcześniej. Przez ten czas towarzyszyła nam ciągła niepewność czy eventu nie pokrzyżuje kolejna fala koronawirusa. Nie obyło się bez niespodzianek w naszej pracowni. Smugi widoczne na dużych kloszach przygotowanych na ekspozycję nie były efektem wady. Naszemu producentowi akurat skończyła się partia mlecznych kul, dlatego użyliśmy przezroczystych o tej samej barwie i mocy. Filament w kloszu stworzył piękną grę cieni, więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)

 

 

 

 

Ruszyliśmy do Warszawy już kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem, żeby zbudować nasze stoisko. Godziny ciężkiej pracy popłaciły - ogrom odwiedzających powiedziała, że mamy najładniejszą ekspozycję w dziale oświetlenia. W tym roku zaprezentowaliśmy aż 95 lamp UMMO, w tym kilka nowych kolekcji: TORNI, FURIKOFUPPU i TABLO. Światło dziennie ujrzało też kilka naszych najpopularniejszych modeli w odświeżonej odsłonie - w kolorze głębokiego bordo.

 

 

 

 

Odbiór przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Rozdaliśmy ponad 1000 katalogów, usłyszeliśmy setki ciepłych słów, wymieniliśmy dziesiątki wizytówek. Część odwiedzających zaskoczyło, że jesteśmy polską, a nie włoską marką. Chętnych na niektóre modele lamp z ekspozycji było tak wielu, że musieliśmy stworzyć kolejkę, gdyby ktoś zrezygnował z rezerwacji. Nasze stoisko odwiedził m.in. Tomasz Pągowski, ekipa Elle Decoration Polska, Ann.Living i wielu znakomitych architektów i stylistów wnętrz. Fantastycznie było zobaczyć się z naszymi znajomymi z branży i klientami. Niemniej cieszą nowe nawiązane kontakty, nie tylko biznesowe :) Mamy nadzieję, że wiele z nich zaowocuje szeregiem znakomitych współprac i pięknie oświetlonych wnętrz.

 

 

 

 

 

 

Co najważniejsze, dzięki Waszej pomocy dorzuciliśmy znaczną kwotę na zbiórkę dla Jasia Bohatera. Teraz chłopiec będzie mógł pojechać do Bangkoku na przeszczep komórek macierzystych, zostanie też poddany operacji bioder. Cel został osiągnięty w ponad 100%, a to jeszcze nie koniec zbiórki. Rodzina Jaśka ma znacznie więcej wydatków, dlatego przedłużyliśmy akcję, w której sprzedajemy modele z ekspozycji na targach, a cały dochód wędruje do Małego Bohatera. Wszystkie lampy z naszego stoiska jeszcze do 14 listopada 2021 r. kupicie z 30% rabatem, wspierając tym samym Jasia i jego rodziców. Mama chłopca przesłała nam wiadomość, która wywołała w naszych sercach jeszcze więcej ciepełka niż wszystkie komplementy usłyszane na targach:

Czym sobie zasłużyliśmy za tak piękny gest ❤❤  Jeszcze będziemy dziękować ❤ Wygląda na to, że uda nam się w tym roku sfinansować również specjalistyczny fotelik do pracy z Jasiem przy CyberOku które od października gości w naszym domu. Jesteśmy wzruszeni ❤ 

 

 

 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Warsaw Home&Contract, a szczególnie tym, którzy wsparli zbiórkę. Wnieśliście światło nie tylko do swoich domów, lecz także w życie Jaśka i jego rodziców :) Wielkie podziękowania należą się również Tomkowi Milewczykowi za tak wspaniałe udokumentowanie naszego stoiska. Jesteście wspaniali!