Targi Warsaw Home & Contract 2022 przeszły do historii. Co po nich zostanie? Piękne wspomnienia oraz setki nowych, fantastycznych znajomości biznesowych i prywatnych. Już drugi rok z rzędu wraz z marką UMMO pojawiliśmy się na polskim święcie designu w Ptak Expo. Jak zaprezentowało się nasze stoisko, co najbardziej spodobało się odwiedzającym, a co ich zaskoczyło? Zapraszamy Was na krótkie podsumowanie tego, co działo się podczas 6 edycji Warsaw Home & Contract. Zaczynamy!

 

Co czekało na gości targów Warsaw Home & Contract 2022?

 

4 dni, ponad 700 wystawców, 6 sektorów targowych (Light, Textile, Kitchen, Furniture, Build i Bathroom) i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Tak targi przedstawiają się w liczbach. Miłośnicy designu nie narzekają w ich trakcie na nudę. Oprócz zwiedzania setek stoisk, mogą wziąć udział w szeregu prelekcji o najnowszych trendach i innowacjach we wzornictwie. W tym roku gościem specjalnym był designer Karim Rashid, który ma na koncie najważniejsze branżowe nagrody. 

 

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Jak wyglądają targi z perspektywy wystawcy?

 

Z perspektywy wystawcy targi to nie kilka dni w trakcie i przed, a kilka miesięcy przygotowań na pełnych obrotach. Od zaprojektowania i wyprodukowania premierowych modeli lamp, przez zaplanowanie i stworzenie stoiska, po zadbanie o hurtowe ilości katalogów i gadżetów. Taka impreza wymaga mnóstwo czasu i pracy, aby sprostać oczekiwaniom wymagających gości. Ogrom ciepłych słów i pozyskanych kontaktów biznesowych zebrany po raz kolejny w trakcie nadarzyńskich targów pokazuje nam, że ta praca nie idzie na marne. 

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Czym marka UMMO zaskoczyła gości podczas 6. edycji Warsaw Home & Contract?

 

Tegoroczna edycja Warsaw Home & Contract była dla nas wyjątkowa. To w trakcie eventu zaprezentowaliśmy Wam efekty współpracy ze studiem projektowym SALAK, a więc pierwszą kooperację w historii marki UMMO!  Światło dzienne ujrzały też nowe kolekcje - SALLO, SAUVA, PARUMA, ROKKE, SAKOSI, OPMA, ISUULLAOIO i KELLO, które już teraz dostępne są w naszym internetowym sklepie. Nie zabrakło również długo wyczekiwanych lamp o podwyższonej klasie szczelności IP44. Największym hitem okazała się kolekcja ROKKE, co możecie sprawdzić na naszym instagramowym profilu w wyróżnionych stories. Mnóstwo pozytywnych komentarzy usłyszeliśmy o liniach SAUVA, PARUMA i ISUULLA. Nowe propozycje UMMO okazały się bardzo spójne z trendami, które zaobserwowaliśmy na innych ekspozycjach, czyli minimalizmem, funkcjonalnością i geometrycznymi formami. 

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Inne atrakcje na stoisku UMMO

 

Dodatkowo goście mogli odebrać specjalne kody rabatowe, katalogi, płócienne torby i… stojaki na kadzidełka, nawiązujące do wzornictwa naszych lamp. 

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Tym, czym zdecydowanie wyróżniało się nasze stoisko, była kolorystyka. Wiele osób chwaliło pastelowy róż, który prezentował się wręcz bajkowo na tle pozostałych, monochromatycznych ekspozycji w sektorze z oświetleniem. Odwiedzającym spodobały się również doniczki w stylistyce marki UMMO, dlatego już wkrótce kupicie je w naszym sklepie. 

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Bilans Warsaw Home & Contract 2022 

 

W ciągu 4 dni na nasze targowe stoisko zawitało kilka tysięcy gości, w tym bardzo wielu z zagranicy. Przez ten czas przypięliśmy na Instagramie ponad pół tysiąca Waszych relacji! Samych katalogów rozdaliśmy blisko tysiąc - część zespołu, która została w gdyńskiej pracowni dwukrotnie musiała dosyłać nam katalogi. Wielu architektów osobiście doceniło, że udostępniamy gotowe modele 3D naszych lamp, co nas bardzo cieszy. Nie zliczymy, jak często odwiedzający ekspozycję robili wielkie oczy na informację, że nasze lampy są ręcznie składane w Polsce, a ich cena - nawet w warunkach inflacyjnych - jest bardzo przystępna.

 

Fot. Tomasz Milewczyk

  

Fot. Tomasz Milewczyk

 

Po Warsaw Home & Contract 2022 pora na kolejne targi, tym razem zagraniczne. Jakie? Stay tuned!

 

Fot. Tomasz Milewczyk

 

 

 

Pracownia Światła Mariusz Pacholski realizowała Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem: "Udział w międzynarodowych targach wnętrzarskich Warsaw Home & Contract w dniach 19-10-2022 - 22-10-2022 w Warszawie w charakterze wystawcy".

 

 

Fot. Tomasz Milewczyk